Інтернет-магазин карт Таро, Оракулів, Рун, гральних карт, талісманів та аксесуарів
10:00 - 19:00
Без вихiдних
ГАРМОНІЯ  ВНУТРІШНЬОЇ ЕНЕРГІЇ

Ми часто боїмося бути собою, не дозволяємо собі розвивати свій потенціал та можливості, стримуємо внутрішню енергію. Це відбувається через страх перед невідомим та брак інформації. 

З давна наші предки використовували енергії та силу природи, все їхнє життя було тісно пов'язане з різними енергетичними потоками, і вони не боялися цього, а навпаки не уявляли сого життя без цього. В силу урбанізації ми віддалилися від енергій Всесвіту , наші знання стали надто обмеженими і це призвело до того , що ми перестали користуватися природнім потенціалом, на томість розвинули страх та безсилля. 

Люди перестали розуміти і чути Всесвітню енергію та самих себе, це призводить до деградації та обмеженості.

В цьому світі все має право на існування! Кожна енергія... кожна людина.. кожна істота... кожна сила... Поважайте це!

Розвиваючи власний потенціал ми зближуємося з природою та всесвітом, ми гармонізуємо свій вутрішній світ і стаємо досконалішими.

Не бійтеся бути собою і розвиватися за покликом внутрішнього голосу. Проте не забувайте,що енергія це сила, це іструмент, яким теж необхідно вміти користуватися, ніколи не нехтуйте знаннями та теехнікою безпеки. Бо знання -це необмежена сила, вони безграничні, а будь яка техніка безпеки написана кров'ю.

Коментарі

Написати коментар